Organizavimas

Kiekviename renginyje ieškome naujų kūrybingų ir dar nematytų sprendimų. Mums labai svarbu išgirsti Jus, įsiklausyti į renginio viziją ir kiekvienam sukurti ypatingą, tik Jums pritaikytą renginio koncepciją. Mes Jums siūlome paslaugas, kurios prasideda nuo vizijos sukūrimo iki jos išpildymo. Užtikrinsime, kad Jūsų šventėje kiekviena detalė būtų apgalvota, atsirastų vietoje ir laiku.

Mes pasiruošę Jūsų šventę padaryti įsimintiną bei nuotaikingą. Kiekviena detalė ir žmogus yra svarbūs. Ši diena turi būti Jums ypatinga, tad palikite visus rūpesčius mums – specialistams.

Stipri aistra darbui, mus veda į priekį. Džiaugiamės dalindamiesi su Jumis savo patirtimi, įgyvendindami įvairius sumanymus. Žmonių šypsenos ir padėkos mums pats geriausias įvertinimas.

Įmonių renginių organizavimas

Vakarėlių organizavimas

Organizuojame įvairaus pobūdžio įmonių renginius: įmonės šventes, kalėdinius vakarėlius, sąskrydžius ar vasaros išvykas, priklausomai nuo Jūsų pageidavimų.

Vestuvių organizavimas ir koordinavimas

Vestuvių šventė

Vestuvės- ypatinga šventė, kurią padėsime suplanuoti, sukoordinuoti ar papuošti. Kiekviena detalė bus apgalvota, sudėliota ir laiku. Jums liks tiesiog mėgautis Jūsų ypatinga diena.

Asmeninių švenčių organizavimas

Gimtadienio šventės organizavimas

Kiekviename gyvenimo etape yra skirtingos progos švęsti. Nuo vaikučio atėjimo, jo krikštynų, gimtadienių  ir kitų asmeninių švenčių. Mes padėsime šias šventes padaryti ypatingas.

Konferencijų organizavimas

Renginių Organizavimas

Suvaldyti didelį renginį yra atsakingas darbas, reikalaujantis daug kruopštaus pasiruošimo. Esame pasiruošę padėti organizuojant įvairaus dydžio ir pobūdžio konferencijas.